Kontakti

Kontakti

Amats Vārds Uzvārds Telefons E-pasts

Izglītības vadības un metodiskā darba nodaļa

Pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings 64622123; 29425003 arnolds@rezekne.lv
Izglītības vadības un metodiskā darba nodaļas vadītājs – skolu galvenais speciālists Aigars Krauklis 64607214; 26351519 krauklis@rezekne.lv
Pirmsskolas iestāžu speciāliste Natālija Ančupāne 64607218; 26514477 natalija.ancupane@rezekne.lv
Speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Skaidrīte Ciule 64607218; 29373633 skaidrite.ciule@rezekne.lv
Galvenā speciāliste metodiķe Vita Mežore 64605856; 26449575 met_centrs@rezekne.lv
Metodiķe Tatjana Tokareva 64605856; 29133800 tatjana.tokareva@rezekne.lv

Finanšu nodaļa

Finanšu nodaļas vadītāja – galvenā speciāliste – grāmatvede Elga Švarce 64607215; 26348181 elgas@rezekne.lv
Galvenā speciāliste – ekonomiste Rita Ivenkova 64607215; 26433995 rita.ivenkova@rezekne.lv
Galvenā grāmatvede Janīna Batare 64607220; 29432709 janina.batare@rezekne.lv
Vecākais grāmatvedis Jānis Stepiņš 64607220; 22014146 janis.stepins@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Vija Vīķe 64607217 vija.vike@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Irina Laganovska 64607217 irina.laganovska@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Tatjana Petkeviča 64605854 tatjana.petkevica@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Guna Teilāne 64607216 guna.teilane@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Vija Novokšanova 64607219 vija.novoksanova@rezekne.lv
Vecākā grāmatvede Ingrīda Grabuste 64607219; 22016163 ingrida.grabuste@rezekne.lv

Saimniecības nodaļa

Saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Kopeika 64607221; 29194113 janis.kopeika@rezekne.lv
Saimniecības pārzinis – vecākais speciālists Pēteris Verpakovskis 64605859; 20227719 peteris.verpakovskis@rezekne.lv
Būvuzraugs Aleftina Silova 64607221; 26451731 alla.silova@rezekne.lv
Personāla inspektore Valērija Losāne 64622203; 26556765 valerija.losane@rezekne.lv
Darba aizsardzības speciāliste – juriste Ligita Dukaļska 64605857; 28679222 ligita.dukalska@rezekne.lv
Galvenā speciāliste ēdināšanas jautājumos Rita Deksne 64607156; 29355002 rita.deksne@rezekne.lv