“Britu kultūras un mācīšanas ceļvedis” Angļu valodas skolotāji var pieteikties profesionālās pilnveides kursam

Angļu valodas skolotāju asociācija (LAVSA) ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu piedāvā angļu valodas skolotājiem Latgales reģionā piedalīties projektā “Britu kultūras un mācīšanas ceļvedis”, apgūstot pedagogu profesionālās pilnveides kursu (8h).

Nodarbības vadīs trīs pieredzējuši lektori – Roberts Bakmāsters (Robert Buckmaster), Endrjū Doksijs (Andrew Doxsey) un Kreigs Rouzs (Craig Rose), un tās notiks:

  • oktobrī – Daugavpils Valsts ģimnāzijā;
  • oktobrī – Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijā;
  • oktobrī – Ludzas pilsētas vidusskolā;
  • oktobrī – Balvu Valsts ģimnāzijā.

Nodarbībās bez maksas var piedalīties ne tikai LAVSA biedri, bet jebkurš Latgales reģiona angļu valodas skolotājs. Aicināti ir arī citu mācību priekšmetu skolotāji, bet, tā kā darba valoda būs angļu valoda, ir nepieciešamas ļoti labas angļu valodas zināšanas.

Projekta dalībnieki uzzinās par jaunām pieejām, kā veicināt mācību satura apguvi, uzlabot medijpratības, kritiskās domāšanas un digitālās prasmes, veidot iekļaujošu un diferencētu mācību vidi, kā arī to, kā iekļaut mācību programmās nodarbības par britu kultūru. Pasniedzēji piedāvās skolotājiem iesaistīties apaļā galda diskusijā par mācību un kultūras jautājumiem, kā arī piedalīties projektu darbā, kura laikā skolotāji varēs intervēt lektorus un izveidot īsus video materiālus, ko izmantot mācību stundās.  Projekta ietvaros tiks izveidota mācību resursu krātuve, kura būs pieejama visiem kursa dalībniekiem, kā arī skolotāju atbalsta grupa “Telegram” vietnē, kur skolotājiem būs iespēja konsultēties ar pasniedzējiem līdz 2024. gada martam.

Detalizēta informācija par projektu un pasniedzējiem atrodama Latvijas Angļu valodas skolotāju asociācijas mājaslapā: https://late.lv/british-culture-and-teaching-roadshow/

Preses uzziņas – lūgums sazināties: Olga Supe (olgasupe44@inbox.lv)