Pateicība no LIKTA un VARAM par aktīvu līdzdalību E-prasmju nedēļas 2017 organizēšanā

Rēzeknes pilsētas reģionālais datorcentrs saņēma pateicību no Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un Vides Aizsardzības un reģionālās attīstības Ministrijas ( VARAM )  par aktīvu līdzdalību E-prasmju nedēļas 2017 organizēšanā.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA)  un Vides Aizsardzības un reģionālās attīstības Ministrija ( VARAM ) pateicas par aktīvu līdzdalību E-prasmju nedēļas 2017 organizēšanā. Pateicoties visiem jums, esam spējuši E-prasmju nedēļu organizēt augstā saturiskā līmenī. Kopīgiem spēkiem esam sagatavojuši 638 dažādus e-prasmju nedēļas klātienes  pasākumus, kā arī iespēju Latvijas iedzīvotājiem sekot līdz nedēļas tiešraidēm un piedalīties tiešsaistes testos. Nedēļas pasākumos visā Latvijā piedalījušies vairāk nekā 24 000 dalībnieki.

E-prasmju nedēļu Latvijā organizēja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar vairāk kā 150  valsts un privātā sektora partneriem un novadu pašvaldībām. E-prasmju nedēļas galvenie partneri bija Microsoft Latvija un Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

Ceram, ka Jūsu dalība E-prasmju nedēļā 2017 ir devusi vērtīgu ieguldījumu un idejas Jūsu turpmākajam darbam. Pievienojam  infografiku ar galvenajiem E-prasmju nedēļas 2017 skaitļiem. Vēl strādāsim pie detalizētākas atskaites, kur ietversim arī Jūsu atsūtītās fotogrāfijas un stāstus, kā arī publicitātes  datus. Šī atskaite būs pieejama mājaslapā  www.eprasmes.lv  aprīļa beigās.

Vēlreiz paldies par Jūsu aktīvo atbalstu un ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk visa 2017. gada garumā!