Sportojot, ceļo!

Sports ir dzīves veids, pateicoties kuram mēs uzlabojam mūsu veselību, izturību, izskatu un saņemam enerģiju.

Turpinot tradīciju, jau trešo gadu Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  pulcējās Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes zālē  Sporta spēlēs. Pasākums tika organizēts ar mērķi saliedēt Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu skolotāju un darbinieku kolektīvus, ka arī veicināt sadarbību starp izglītības iestādēm, un jauki pavadīt laiku aktīvi sportojot.

Skolotāja dienas ietvaros pasākumu organizēja Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar šīs jaukās idejas iniciatoru un pagājušā gada Sporta Spēļu uzvarētāju- pirmsskolas iestādi „Varavīksne”. Paldies iestādei par šīs tradīcijas aizsākšanu!
Sporta pasākumā piedalījās 10 komandas no PII „Varavīksne”, „Namiņš”, „Bitīte”, „Rūķītis”, „Māriņa”, „Pasaka”, „Zvaniņš”, „Auseklītis”, „Rotaļa” un Katoļu bērnudārza. Katra komanda sagatavoja mājas darbu- aizraujošu priekšnesumu no izvelētās valsts. Savukārt, viesiem zālē bija iespēja apceļot pasauli- gan Japānu un Krieviju , gan Antarktīdu, gan Āfriku, gan Ameriku. Tika vēl vairāk iepazīta Latvija un dzimtā puse- Latgale.
Katras iestādes sporta skolotājam bija jāorganizē sportiskās aktivitātes izglītības iestāžu komandām, kuras tika vērtētas ar punktiem. Kopā sanāca 10 sportiskas, radošas un interesantas  spēles, kurās sacentās visas komandas un arī viesi tika aicināti izmēģināt savus spēkus.
Pasākuma noslēgumā visiem gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem tika piedāvāta iespēja apgūt Zumbas deju, kuru mums demonstrēja un mācīja sporta skolotāja Inese Krasovska no PII “Zvaniņš”. Kopskats bija aizraujošs un pozitīvo emociju piesātināts.
Sporta spēles vērtēja žūrija: Rēzeknes pilsētas Domes deputāts Igors Sergejevs, Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings un pirmsskolas speciāliste Natālija Peipiņa.

Katrai komanda saņēma Pateicību par aktīvu dalību sacensībās un veselīga dzīvesveida veicināšanu . Izglītības pārvalde visām komandām sarūpēja saldos kliņģerus.
Rēzeknes pilsētas Domes Sporta pārvalde visām 10komandām  uzdāvināja  Dāvanu kartes – apmeklējumu  uz slidotavu un tenisa kortu. Uzvarētājai komandai tika pasniegta Dāvanu karte uz baseinu.
No Sporta pārvaldes vadītāja vietnieces  V.Svilānes-Dūdas  PII „Varavīksne”  aktīvie līdzjutēji  saņēma speciālo balvu „Pārgājienu “Nūjo vesels!” uz Ančupānu skatu torni. Papildus balvu par oriģinalitāti saņēma PII „Rotaļa” kolektīvs, kurš visus bija aizvedis eksotiskā, sportiskā ceļojumā uz Japānu. Viņi saņēma Nacionālo biedrību kultūras nama ielūgumus uz izrādi “Dons Kihots”

Šī gada uzvarētāji ir PII „Namiņš”, kuri ieguva Galveno balvu – ceļojošo SUPERKAUSU.
Mūsu pasākumu atbalstīja SIA „GSK”, A/S Latgales piens, SIA „Vecā  maiznīca”. Pateicoties viņiem dalībnieki baudīja tēju un kafiju, un sarūpētos gardumus.

Apsveicam visas komandas!

Liels paldies visiem sadarbības partneriem un atbalstītājiem, ar kuru palīdzību notika šis pozitīvais pasākums:

  • Rēzeknes sporta pārvaldei,
  • Nacionālo biedrību kultūras namam,
  • PII komandām un līdzjutējiem,
  • SIA „Vecā maiznīca”,
  • A/S Latgales piens,

SIA „GSK”.