Vides mazais erudīts ,,Pareiza atkritumu šķirošana. Iepakojums’’

7.februārī trešo gadu pēc kārtas, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā, notika mazais erudīts Rēzeknes pilsētas 4.klašu skolēniem vides izglītībā ,,Pareiza atkritumu šķirošana. Iepakojums.’’. Konkursa galvenais uzdevums ir pilnveidot skolēnu zināšanas par pareizu atkritumu šķirošanu, iepakojumu. Konkursa organizatori –  SIA ,,ALAAS’’, sadarbībā ar  AS ,,Latvijas Zaļais Elektrons’’ un Rēzeknes sākumskolas metodisko apvienību.
Konkursa dalībnieki – Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu  4. klašu skolēnu komandas. Konkursa laikā sacentās 6 komandas, kuru uzdevums bija pareizi atbildēt uz visiem uzdotajiem jautājumiem. Katrā komandā  darbojās dalībnieki no dažādām izglītības iestādēm.
Konkursa laikā komandas pildīja dažāda veida uzdevumus – par atkritumiem, par atkritumu šķirošanu, par iepakojumu, par to, cik ilgi dabā sadalās dažādi atkritumi.
1.vietu ieguva komanda ,,ALAAS bērni’’, 2.vietu komanda ,,Labākie draugi!’’, 3.vietu komanda ,,Zaļie’’.
Visi konkursa dalībnieki ieguva piemiņas balvas no AS ,,Latvijas Zaļais Elektrons’’ un SIA ALAAS, cienājās ar pīrāgiem un tēju. Bet galvenais , ka skolēni pārbaudīja savas zināšanas, ieguva jaunas un prot ikdienā pareizi sašķirot atkritumus!

SIA ALAAS