Aktualitātes Karjeras nedēļas laikā

  • Draugiem.lv spēle rit pilnā sparā. Karjeras nedēļas digitālā spēle “Atver profesijas durvis” norit kā plānots. Aicināsim bērnus un jauniešus piedalīties digitālajā spēlē “Atver profesijas durvis”, iesakot un pieminot savās aktivitātēs.  Spēle būs 2 līmeņos. Šobrīd norit pirmais līmenis, kurā jaunieši aicināti atvērt virtuālās durvis, uzminēt profesijas un tādejādi uzzināt par tām vairāk. Otrajā līmenī, kas spēles dalībniekiem būs pieejams no 7.oktobra un visu Karjeras nedēļu, jaunieši varēs iegūt papildu punktus pēc Karjeras nedēļas pasākumu apmeklēšanas savā vai tuvākajā pilsētā, kopā 19 mūsu pilsētās.
  • Karjeras nedēļas video. Ir publiskots Karjeras nedēļas video, kuru lūdzam popularizēt ikvienam jaunietim, ikvienam sadarbības partnerim, ikvienam interesentam. Video pieejams YouTube šeit: http://youtu.be/3ZyvAwe6Uxw , video failu var lejupielādēt šeit: http://failiem.lv/g/exxnytc#aa/KN_1080x720.V2.mp4. Ja vēlaties, Tviterī jūs varat retvītot mūsu tvītu, savukārt lv/viaa un Facebook.com/KarjerasNedela dalīties ar mūsu ierakstu.
  • Karjeras nedēļas sadaļa portālā e-klase.lv. Šogad Karjeras nedēļai būs veltīta speciāla sadaļa portālā e-klase.lv ( https://www.e-klase.lv/lv/lapa/karjeras-nedela/ ), kuru regulāri apmeklē skolēni, vecāki un izglītības darbinieki. Šajā sadaļā tiks publicētas ziņas par Karjeras nedēļas centrālajiem notikumiem, kā arī izvietotas fotogalerijas no tiem. Šobrīd sadaļā ir ievietots Karjeras nedēļas video un tiek reklamēta pasākumu programma, tāpēc aicinām turpināt aktīvi pievienot pasākumus Karjeras nedēļas programmā. Paldies visām pilsētām, kas jau ievadījušas pasākumus. Šobrīd kopā ievadīti un apstiprināti jau 263 pasākumi 18 pilsētās.
  • Paldies visiem Karjeras nedēļas programmas sadarbības partneriem, izglītības iestādēm. Aicinām atsaukties ikvienu uzņēmēju, kurš vēlas iesaistīties karjeras atbalsta pasākumu veidošanā.

Karjeras nedēļas koordinatore Rēzeknē Ilona Stramkale