Bitītes dāvā prieku

Izskanēja apsveikumi un novēlējumi, garām visas jaungada izpriecas, dāvanas ir nonākušas īstajās rokās… Beigušās svētku raizes… Kas tad palika? Šķiet, cerība uz brīnumu un ticība saviem spēkiem, siltuma un prieka sajūta, tikai nav zināms no kā vairāk: no saņemtām dāvanām vai no iespējas tās dāvināt citiem.
Kā tradīcija ir izveidojusies PII “Bitīte” audzēkņu  un kolektīva ikgadēja tikšanās ar Rēzeknes internātpamatskolas – attīstības centra bērniem. Šī gada 15. janvārī bērnus gaidīja brīnumaina jaungada pasaka ar burvestībām un patīkamiem pārsteigumiem. Ciemiņus sagaidīja Sniegbaltīte (L.Krukovska),  Ziemassvētku vecītis (I.Golovinska),  Cūciņa Peppa (S. Bučeniece) ar saviem mazajiem palīgiem – vecākās  grupas “Zvaniņš” bērniem.
Šo jauko pasākumu sagatavoja un organizēja mūsu iestādes mūzikas skolotāja T. Vasjkova. Svētki neizpalika bez tradicionālajām dāvanām no Ziemassvētku Vecīša, kuras sarūpēja Rēzeknes pilsētas Domes deputāte L.Ostapceva    un Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” vadītāja V. Kaļiņina.
Vecajā Jaunajā gadā mūs apvieno vēlme tikties, pateikt viens otram sirsnīgus vēlējumus, papriecāties un parotaļāties. Un šis gads arī nav izņēmums. Bērni no svētkiem atgriezās emociju pārpildīti, tā arī ir visdārgākā dāvana  mums visiem. Bērnu mirdzošās acis ir vislielākais gandarījums PII “Bitīte” kolektīvam.

Metodiķes A.Krukovska un A.Galaja