“Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

Mūsu iestāde “Bitīte” iesaistījās radošajā dizaina iepirkuma maisiņu konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!” . Konkursa rīkotāji un atbalstītāji ir “Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC), Modes un Izklaides centru Rīga Plaza, Ogres Valsts tehnikumu, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju.
Konkursa mērķis ir motivēt bērnus un jauniešus videi draudzīgai rīcībai ikdienā, parādīt, ka ikviens no mums var ietekmēt plastmasas iepirkuma maisiņu patēriņa samazināšanos, tādējādi samazinot apkārtējās vides piesārņojumu ar plastmasas atkritumiem.
Mūsu iestādes vidējo, vecāko un sagatavošanas grupu bērni, vecāki un grupu skolotāji izgatavoja paši savus stilīgus dizaina iepirkuma maisiņus un somas dažādu nopirkto produktu līdznešanai. Somu tapšanas gaita tika fotografēta un tad sekoja pats atbildīgākais konkursa posms – bērni savus konkursa darbus demonstrēja savā izglītības iestādē pārējiem audzēkņiem ar stāstījumu par to pielietojuma iespējām ar aicinājumu sekot viņu piemēram.  15.martā iestādē notika pasākums ”Somu veikala atklāšana”, uz kuru ieradās “Šepokļaka” un vēlējās iegādāties sev modernu, dabai draudzīgu un neatkārtojamu somu. Bērnu stāstījumi bija ļoti aizraujoši, jo katrs dalībnieks vēlējās lai tieši viņa soma iepatiktos “Šepokļakai”.