Mācību seminārs vides izglītībā

Jaunais 2020. gads Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu sākumskolas jomas  skolotājiem iesākās ar mācību semināru vides izglītībā. SIA “ALAAS” telpās 4.klašu skolotājus draudzīgi uzņēma SIA “ALAAS” sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijas jomā Edīte Čepule. Pie kafijas tases, neformālā gaisotnē mūs uzrunāja  SIA “ALAAS” izpilddirektors Jurijs Petkevičs.
Lai arī seminārs bija lietišķs un izglītojošs, tas norisinājās patīkamā gaisotnē un noteikti sasniedza gaidāmo rezultātu. Edīte Čepule  iepazīstināja skolotājus ar aktualitātēm vides izglītībā, sniedza informāciju par atkritumu šķirošanu pasaulē un mūsu pilsētā Rēzekne. Skolotāji izspēlēja dažādas vides izglītības spēles. Tika darīts viss, lai skolotāji būtu zinoši un spētu iegūtās zināšanas sniegt saviem skolēniem, lai augtu “zaļi” domājoša paaudze un mēs visi dzīvotu drošākā, sakoptākā pasaulē. 20.februārī SIA “ALAAS”, sadarbībā ar sākumskolas jomu, organizē konkursu vides izglītība “Mazais erudīts”  4.klašu skolēniem, kurā  skolēni varēs demonstrēt iegūtās zināšanas.
SIA “ALAAS” sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijas jomā Edīte Čepule ir gatava palīdzēt  skolotājiem izglītot  skolēnus vides izglītībā un vadīt nodarbības šajā jomā skolās, kā arī aicina skolēnus apmeklēt SIA “ALAAS”, kur kopā spēlētu dažādas izglītojošas spēles un interaktīvi darbojoties mācītos.
Jaunajā gadā novēlu sadzirdēt un atbalstīt vienam otru. Pozitīvi un lietpratīgi veikt savus tiešos pienākumus un apzināties katram savu pievienoto vērtību. Lai ir drosme iesākt un pabeigt iesākto, jo mūsu auditorija ir nākotnes cilvēki.

Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu sākumskolas jomas koordinatore Sandra Juste