Projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums.

Jau otro sezonu Latvijas Olimpiskā komitēja sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti ” un pašvaldībām organizē projektu “Sporto visa klase” ar mērķi uzlabot skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, stāju un vienlaikus dodot motivāciju nodarboties ar sportu.

Šī gadā 22. oktobrī Rīgā “Olimpiskajā Sporta centrā” tika ierīkota projekta atklāšanas ceremonija, kurā piedalījās gandrīz 1200 bērnu no visas Latvijas un starp tiem bija arī Rēzeknes sākumskolas 3.b klases skolēni. Atklāšanas ceremonijā katras klases kapteinis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu. Par Rēzeknes sākumskolas 3.b klases kapteini bija gods būt Jurim Vaņkovam.

Latvijas Olimpisko komiteja bērniem uzdāvināja biļetes uz basketbola spēli, tādēļ pēc atklāšanas ceremonijas visi dalībnieki devās uz blakus esošo “Arēna Rīga”, kur klātienē varēja noskatīties VTB Vienotās basketbola līgas spēli starp “VEF Rīga” un “Tsmoki – Minsk” komandām.

Neskatoties uz to, ka pasākums beidzās vēlu, skolēni bija noguruši, bet laimīgi.

Šī gada 4.decembrī notiks projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums Rēzeknē, kurā piedalīsies Olimpisko spēļu dalībniece, vieglatlēte Aiga Grabuste, viņa būs arī Olimpiska audzinātāja projekta laikā.

Pateicamies Rēzeknes pilsētas domei par atbalstu un sadarbību projekta “Sporto visa klase” realizēšanā.