Projekta “Sporto visa klase” ietvaros Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā notika Latgales 1.grupas stafešu sacensības.

Šī gadā 7.martā Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas sporta zālē  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā projekta “Sporto visa klase” ietvaros tika organizētas Latgales 1.grupas 5.klašu sacensības stafetēs.
Sacensībās piedalījās projektā iesaistītās klases: Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes 3.vidusskola, Viļānu vidusskola, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola un Balvu pamatskola.
Projekta dalībnieki cīnījās piecās stafešu disciplīnās ar vairākiem elementiem. Skolēniem vajadzēja būt ātriem,  precīzie un uzmanīgiem, lai iegūtu labus rezultātus.
I. vietu stafešu sacensībās izcīnīja Viļānu vidusskolas 5a  klases skolēni. APSVEICAM!
Stafešu sacensības – tas ir viens posms atlasei finālsacensībām. Projekta dalībnieku atlase finālsacensībām tiek veikta atkarīgi no rezultātiem četrās kategorijās – skolēnu sekmes, vispārējās fiziskās sagatavošanas vingrinājumi, stafešu rezultāti un radošā aktivitāte “Visi kopā mēs to varam!”. Vēlam visiem dalībniekiem veiksmi turpmāk!
Liels paldies 5.b klases „Sporto visa klase” skolotājai Marijai Babrei par atbalstu un pasākuma organizēšanu un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas direktorei Valentīnai Šidlovskai par viesmīlību!
Paldies sacensību tiesnešu komandai par sadarbību (Kristīnei Rimšai, Danai Koršenkovai, Edītei Korklišai, Ligitai Tumānei, Svetlanai Zalužinskai ) par precīzo un atbildīgi veikto darbu.
Paldies Rēzeknes pilsētas domei un Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldei par iespēju piedalīties izglītojamiem  projektā “Sporto visa klase”!