Projekta „ Sporto visa klase” trešā sezona ir atklāta.

Tikko bija uzsnidzis pirmais sniedziņš, kad Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas un Rēzeknes 3.vidusskolas  draudzīgās un saliedētās 3. klase devās uz Valmieru, lai piedalītos iespaidiem bagātajā pasākumā, kurš atmiņā paliks uz ilgu laiku.
2. novembrī „Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā ar jauno dalībnieku sveikšanu un esošo godināšanu tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” trešā sezona.  No visas Latvijas sabrauca aktīvi, sportot griboši, skolēni un viņu skolotāji. Projekta trešajā sezonā iesaistījušās jaunas 82 klases no73 izglītības iestādēm visā Latvijā – tai skaitā arī mēs – Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas un Rēzeknes 3.vidusskolas 3. klašu skolēni.
Atklāšanas pasākumā piedalījās LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks, sporta departamenta direktors Edgars Severs, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kā arī “Sportland” tirdzniecības un mārketinga vadītājs Sandijs Pinkulis, sakot uzrunas un uzmundrinošus vārdus projekta dalībniekiem.
Atklāšanas ceremonijā bērniem bija iespēja dzirdēt un dziedāt LOK himnu, kā arī ar lepnumu saņemt projekta „ Sporto visa klase ” karogu, kas simbolizē piederību projektam. Karogu saņēma klašu kapteiņi Ritvars Berns no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas un Emilija Bogdanova no Rēzeknes 3.vidusskolas.
Visi projekta dalībnieki tika iesaistīti dažādās aktivitātēs, muzikālos uzdevumos un priekšnesumos, ko bija sagatavojuši Valmieras pilsētas radošie jaunieši.
Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dot motivāciju sportot. Šim projektam ir savi uzdevumi un noteikumi – katru dienu cītīgi jāsporto, labi jāmācās un jāizdara kāds labs darbs.
Mēs ļoti priecājamies, ka mums ir iespēja sportot katru dienu. Tāpēc sakām paldies par saņemto atbalstu  Rēzeknes pilsētas domei, Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldei, kuri atbalsta šo projektu un nodrošina  sporta inventāra, ekipējuma iegādi, kā arī dod iespēju apmeklēt peldbaseinu.

                                                                            Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas
3.b klases skolotāja Ineta Jonikāne