SĀC DIENU AR LASĪŠANU SKOLĀ UN PABEIDZ DIENU AR LASĪŠANU MĀJĀS!

Lasīšanas izaicinājumu pieņēma un tajā piedalījās otro un trešo klašu skolēni no Rēzeknes sākumskolas, Rēzeknes 5.vidusskolas, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Rēzeknes Katoļu vidusskolas, Rēzeknes 6.pamatskolas, Rēzeknes 3.vidusskolas, Rēzeknes 2.vidusskolas, Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra. No 2021.gada 22.novembra līdz 20.decembrim katras skolas otro un trešo klašu skolēni nedēļas garumā, vienā un tajā pašā laikā katru dienu lasīja savu izvēlēto grāmatu. Bērni lasīja skolā un mājās, skaļi un klusi. Pēc cītīgas lasīšanas, nedēļas garumā vienas skolas skolēni izaicināja citas skolas skolēnus lasīšanu turpināt.
Skolotāji un vecāki fotografēja un priecājās par lasošajiem bērniem. Nedēļas beigās skolotāji no fotogrāfijām izveidoja skolas lasošo bērnu fotogrāfiju kolāžu un nosūtīja to citai skolai ar izaicinājumu lasīt nedēļas garumā. Bērni saprata, ka lasa draugi, klases biedri, skolas biedri, citu skolu vienaudži un sajuta piederību lielajai lasīšanas ciltij. Izrādās, ka lasīt ir labi, interesanti un stilīgi, ka grāmata var būt draugs un lasīšana var būt interesanta, ja to dara kopā.

Visas skolas saņems pateicības kopā ar apgāda “Zvaigzne ABC” dāvinātajām grāmatām par aktīvu līdzdalību minētajā pasākumā.

Saitē ir prezentācija ar apkopotajām fotokolāžām https://youtu.be/Vn3znLIAh7A

Rēzeknes pilsētas sākumskolas jomas koordinatore                                                                            Sandra Juste