Vispasaules drošāka interneta diena

2015. gada 10. februārī nu jau 12to gadu pēc kārtas tiks atzīmēta Vispasaules drošāka interneta diena ar saukli “Kopā par labāku internetu!”.

Katru gadu Latvijas Interneta asociācijas “Net-Safe Latvia” Drošāka interneta centrs un sadarbības partneri organizē izglītojošus un informatīvus pasākumus, iesaistot tajos Latvijas skolas, bibliotēkas un plašu sabiedrību. Aicinot domāt par drošību internetā un kopā radīt labāku interneta vidi un saturu, 2015. gada 9. un 10. februārī  tiks organizēta 24 stundu Latvijas interneta lietotāju aptauja INTERNETA TAUTAS SKAITĪŠANA ar mērķi noskaidrot – kas, kur, kādiem mērķiem un cik ilgi 24 stundu laikā Latvijā lieto internetu, kā arī – vai interneta vidē interneta lietotājs ir vairojis pozitīvo vai negatīvo saturu. INTERNETA TAUTAS SKAITĪŠANA nav kvalitatīvs pētījums, tā ir akcija ar mērķi aicināt ikvienu interneta lietotāju  aizdomāties par drošības jautājumiem internetā, kā arī savu atbildību un  uzvedību internetā.

Sekojiet baneriem www.draugiem.lv, www.inbox.lv, www.delfi.lv, www.etwinning.lv, www.drossinternets.lv un  sākot no 9. februāra plkst. 12:00, piedalieties INTERNETA TAUTAS SKAITĪŠANĀ. Ar aptaujas norisi un rezultātiem tiksiet iepazīstināti 24 stundu  garumā www.drossinternets.lv un pie sadarbības partneriem.

Paralēli INTERNETA TAUTAS SKAITĪŠANAI sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras starptautisko skolu sadarbības tīklu eTwinning  tiek organizēts 2 dienu semināru skolēniem un skolotājiem, kā arī šajā dienā  Latvijas skolās un bibliotēkās norit dažādi pasākumi un foto konkurss.

Aicinām aktīvi iesaistīties pasākumos, kopā radot labāku, drošāku un interesantāku interneta vidi!

Vairāk informācija par aktivitātēm www.drossinternets.lv.