AFS Latvija aicina pieteikties viesmīlīgās ģimenes visā Latvijā!

2023.gada augustā Latvijā ieradīsies 30 viesskolēni no dažādām pasaules valstīm un AFS starpkultūru apmaiņas trimestra, semestra vai gada programmu ietvaros mācīsies vidusskolās visā Latvijā.

Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija jaunajā vidē, viesskolēni dzīvo viesģimenēs un mācās Latvijas skolās.

Latvijā uz gada programmu ieradīsies arī jaunietes no Honkongas. Kļūstot par viesģimeni, tā būtu lieliska iespēja praktizēt savas valodu prasmes kā arī iepazīt jaunieša kultūru.

AFS Latvija aicina pieteikties viesmīlīgās ģimenes visā Latvijā! Ja jums interesē citas kultūras un valodas, vēlaties paplašināt redzesloku un iegūt starptautiskus kontaktus, parādīt viesbērnam labāko no mūsu paradumiem, tradīcijām un būt “otrā ģimene” programmas laikā, gaidām pieteikumu AFS mājaslapā vai e-pastu, pēc kuru saņemšanas, ar Jums sazināsies AFS pārstāvji, lai vairāk pastāstītu par programmu.

Aicinām iepazīties ar jauniešiem, kuri Latvijā ieradīsies 2023./2024. mācību gadā: https://afs.lv/viesskoleni_2023-2024/

Pieteikšanās anketa, lai kļūtu par viesģimeni, meklējama AFS Latvija mājaslapā: https://afs.lv/host-family-info/