Dzīvot veselīgi ir labi!

No 3. novembra līdz 11. decembrim tiek īstenots iniciatīvu projekts „Dzīvot veselīgi ir labi”, kuru realizē ARPC Jaunatnes iniciatīvu centrs „Draugu centrs” neformāla grupa sadarbība ar Rēzeknes Logopēdiskas internātpamatskolas jauniešiem. Projekta mērķis ir informēt jauniešus par veselīgo dzīvesveidu nozīmi mūsdienas.

Projekta gaitā mēs vēlamies aktualizēt nepieciešamību pēc izglītošanās, informēt jauniešus, lai viņi vairāk uzzinātu par veselīgu dzīvesveidu un pievērstu tam lielāku uzmanību. Kā arī projekta ietvaros jaunieši  iegūs jaunas iemaņas un prasmes, ar kuru palīdzību spēs ievērot veselīgo dzīvesveidu turpmāk.

Jau iepriekš tika īstenots pasākums „Iepazīsti veselīgo dzīvesveidu” Logopēdiskajā internātpamatskolā, kur jaunieši tika informēti par veselīgā dzīvesveida nepieciešamību mūsdienās, cik svarīgi labi justies un būt enerģijas pilnam. Tajā pasākumā tika pielietotas neformālas izglītības metodes, kā arī tika veidotas komandas, kurām vajadzēja pildīt dažādus uzdevumus.  Visi dalībnieki veiksmīgi tika galā ar radošiem, sportiskiem un viltīgiem uzdevumiem, papildināja savas zināšanas par veselīga dzīvesveida nozīmi katra dzīvē. Neiztika arī bez pozitīvām emocijām.

Projekta darbība turpinās un vēl ir priekšā projekta noslēguma pasākums, kas norisināsies Zirgu Sētā „Untumi”, kur jauniešiem būs fantastiska iespēja piedalīties aktivitātēs un sportot svaigā gaisā.

Projektu finansē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs””.

Jānis Ivanovs, projekta „Dzīvot veselīgi ir labi!” komandas līderis