Konferences “Lietpratība pamatizglītībā” tiešraide

Jau nākamo ceturtdien, 27.09. tiks piedāvāta iespēja skaties Skola2030 konferences “Lietpratība pamatizglītībā” tiešraidi!
Konferenci atklās Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis. Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks informēs par nozīmīgākajiem uzsvariem pamatizglītības standartā, savukārt Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa runās par mācīšanas principiem, kurus īpaši svarīgi nostiprināt, lai mācīšanās rezultāts būtu lietpratība. Ar pirmā darba gada pieredzi, ieviešot pārmaiņas, dalīsies Skola2030 pilotskolas, piedalīsies izglītības eksperti no Somijas, Igaunijas un Lietuvas.
Programmu veidos trīs tematiskie virzieni: Skolotājs – mācību procesa vadītājs, Mācību saturs un pieeja lietpratībai pamatizglītībā, Plānošana un sadarbība veiksmīgai satura un pieejas īstenošanai.
Ievaddaļā un noslēgumā notiks kopīgās plenārsēdes. Dienas vidū notiks paralēlās sesijas – darbnīcas, diskusijas, pētījumu un labās prakses prezentācijas.

Konference notiek ar Britu Padomes Latvijā, Swedbank Latvija un Somijas vēstniecības Latvijā atbalstu.

Seko konferences tiešraidei Skola2030 Facebook profilā:
https://www.facebook.com/Skola2030
https://www.facebook.com/events/2108362932780385/

Tiešraides programma