Rēzeknes 5.vidusskolas projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums

Ceturtdienā, 6. decembrī Rēzeknes 5.vidusskolā notika projekta „Sporto visa klase” atklāšanas pasākums, kurā piedalījās projekta  piektās  sezonas dalībnieki – Rēzeknes 5.vidusskolas 3.a. klases skolēni.
Uz pasākuma atklāšanu tika aicināti – Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings,  Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājs Nikolajs Krilovs, Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Valentīna Svilāne-Dūda un Rēzeknes Olimpiskā centra valdes loceklis Vladimirs Bogdanovs.
Visi pulcējās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā, lai svinīgi uzsāktu piekto mācību gadu šajā sportiskajā un veselīga dzīvesveida atbalstošajā aktivitātē Rēzeknes pilsētā. Labus vārdus, izturību, spēku, sportisku garu, prieku darboties visiem vēlēja skolas direktore Vija Poikane un pasākuma viesi.
Pasākuma iesildīšanās kompleksu dalībnieki aizvadīja Zumbas dejas treneres Ineses Krasovskas vadībā.
Atklāšanas pasākuma norise tika organizēta tā, lai visi dalībnieki kopā ar viesiem un vecākiem, kuri piedalījās aktivitātēs, vienlaicīgi nodarbojas sporta stacijās  (skrēja, meta, ripināja, rāpoja u.c.). Uzvarētāji bija visi, jo kopā guva daudz patīkamu mirkļu, raisot pozitīvas emocijas.  Fiziski un emocionāli veseli bērni: mūsdienu izaicinājums!
Pateicoties šim projektam bērniem tiks rosināta interese par sportu, veidota motivācija nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, uzlabota veselība un stāja, kā arī pilnveidotas prasmes strādāt vienotā klases komandā!
Par savu aktīvu piedalīšanu projekta “Sporta visa klase” atklāšanas pasākumā dalībniekiem tiek  pasniegtas dāvanas.
Novēlam izturību gan projekta dalībniekiem, gan Rēzeknes 5.vidusskolas sporta skolotājai Anitai Gudrenikai, 3.a klases audzinātājai Ingai Peļņai un Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola peldēšanas trenerei Allai Talačko!
Paldies Rēzeknes 5.vidusskolas direktorei Vijai Poikanei par atbalstu un atsaucību.
Atsevišķs paldies ir desmit  Rēzeknes 5. vidusskolas skolēniem no 9.a, 12.a 12.b un 11.klasēm, par aktīvu dalību atklāšanas “Sporto visa klase” pasākuma norisē  un pasākuma rīkotājiem paldies par labu organizāciju.
Tāpat vēlam izturību skolēnu vecākiem, jo viņi, lai arī netieši, bet ir šī projekta dalībnieki!

Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes metodiķe Tatjana Tokareva