Vārdu atbalss bezgalība…

30.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā uz literāri muzikālu sarīkojumu ,,Vārdu atbalss bezgalība…” tika uzaicināti 2018.gada skolēnu skatuves runas konkursa 33 laureāti un viņu pedagogi. Konkurss notika reģionos, un tajā piedalījās ap 500 dalībnieku.
Rēzeknē augstāko vērtējumu ieguva Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 10.m2h klases (2017./2018.m.g.)  skolēns Imants Spīčs, un viņš bija arī uzaicināto skaitā. Tā bija svētku diena ar iespēju izmantot visus LNB piedāvājumus, apmeklēt izstādes un lasītavas, gides vadībā iepazīties ar bibliotēku, pusdienot restorānā ,,Klīversala”, ieklausīties cits cita sniegumā, baudīt mūziku  komponista V.Zilvera izpildījumā, Nacionālā teātra aktiera J.Skaņa uzstāšanos.
Jauno talantu sniegumā izskanēja latviešu autoru dzeja un proza – emocionāli dziļš vēstījums un velte Latvijai. Paldies VISC par garīgi piesātināto dienu Gaismas pilī un māksliniecisko baudījumu, kurš realizēja savu ideju –  konkursa laureātu noslēguma sarīkojuma rīkošanu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā.

I.Prikules teksts un foto