Rēzekens pusmaratons – 2015

Sports ir veselīgs dzīvesveids un noteikti pozitīvas emocijas! Mums jārada iespējas Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem piedalīties sporta sacensībās pilsētas mērogā.

Š.g. 6. aprīlī Latvijas Vieglatlētikas Savienība, Biedrība “Skrien Latvija” sadarbībā ar  idejas autoriem – biedrību Sporta klubs „MAGNEN” organizēja Rēzeknes pusmaratonu 2015, kur aktīvi piedalījās  Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu izglītojamie. Pusmaratons  tika organizēts ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu Rēzeknē, Latgalē un  popularizēt  skriešanu kā masu sportu.

Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvalde finansiāli atbalstīja 512 bērnu piedalīšanos tādā grandiozā pasākumā.

Liels paldies skolotājiem no  Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēm  – Rēzeknes 1.vidusskolas, Rēzeknes 2.vidusskolas, Rēzeknes 3.vidusskolas, Rēzeknes 4.vidusskolas, Rēzeknes 5.vidusskolas, Rēzeknes 6.vidusskolas, pirmsskolas izglītības iestādēm –  „Pasaka”, „Rūķītis”, „Rotaļa”, „Laimiņa”, „Māriņa”, „Auseklītis” par  aktīvu, sportisku, veselīgu un priecīgu bērnu organizēšanu.

Par aktīvu dalību un lielāko bērnu līdzdalību „Rēzeknes pusmaratonā – 2015”, PII „Laimiņa” un Rēzeknes 1.vidusskolas skolēni saņēma veicināšana balvas no Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes.

Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes metodiķe Tatjana Tokareva