Ēnu diena 2017.gadā norisināsies 15.februārī

Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) organizētā karjeras izglītības programma Ēnu diena 2017 norisināsies 15.februārī. Ēnu devēji atjaunot un reģistrēt savus profilus un pieteikt vakances varēs jau no 2016.gada 16.decembra, savukārt skolēniem reģistrācija un profilu atjaunošana būs iespējama no 19.decembra. Pieteikties vakancēm skolēni varēs no 16.janvāra. 

Aicinām sekot līdzi jaunumiem, jo karjeras izglītības programmas Ēnu diena 2017 norisē ir veiktas izmaiņas.

ĒNU DIENAS NOLIKUMS 2017

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, kuras laikā jaunieši apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības JA Latvija reģistrēta preču zīme, līdz ar to lūdzu saskaņot materiālus un ziņas par Ēnu diena ar JA Latvija, rakstot uz e-pastu enudiena@jal.lv